Брендування | Етикетка - Майстерня друку Львів

Майстерня друку

тел:068 306 8884 / 096 185 5058
email:etyketka.lviv.ua@ukr.net

Брендування

Брендування корпоративного одягу - нанесення логотипу і назви компанії на різні види одягу, який співробітники будуть використовувати у своїй повсякденній роботі. Завдяки корпоративному стилю у клієнта складається позитивне враження про компанію та бренд, формується довіра до співробітників, як до спеціалістів у своїй сфері, підсвідомо приймається рішення про бажання здійснити покупку товару чи послуги в компанії.

Різні види одягу вимагають індивідуального підходу при нанесенні на них логотипів, малюнків або текстової інформації. У нас можна замовити друк на готовому одязі або окремих його елементах, які пізніше будуть зшивати.

У нас можна замовити такі елементи одягу з логотипом:

  • Футболки, поло та толстовки. Такий одяг підходить і для промоутерів, і для співробітників офісу, щоб дотримуватися єдиного корпоративного стилю.
  • Кепки, козирки, фартухи. Найбільш часто використовуються в продуктових магазинах і супермаркетах в якості обов'язкових елементів одягу співробітників.
  • Костюми, робочі штани, краватки. Ми також пропонуємо брендовану одяг ділового стилю для співробітників банків, відділів продажів, адміністраторів, менеджерів, де зовнішній вигляд співробітників безперечно впливає на репутацію компанії і є частиною хорошого сервісу.
  • Халати різних видів для співробітників медичної сфери.
  • Нанесення логотипу на робочий одяг - куртки, жилетки, комбінезони, штани для співробітників складів, цехів, сервісних центрів, охоронних фірм та інших сфер.
  • Промо-накидки, шапки та інші головні убори для того, щоб ваші промоутери виділялися в натовпі і привертали увагу перехожих.

Щоб замовити брендування корпоративного одягу, телефонуйте нашому менеджеру або використовуйте форму нижче.

Брендування корпоративного одягу

Друк на футболках

Маєте запитання чи бажаєте оформити замовлення?
Будемо раді Вам допомогти!
+38 (
)