Цифровий та офсетний друк | Етикетка - Майстерня друку Львів

Майстерня друку

тел:068 306 8884 / 096 185 5058
email:etyketka.lviv.ua@ukr.net

Цифровий та офсетний друк

Цифровий друк – один з найбільш популярних сучасних методів друку в поліграфії. За допомогою цього способу друку можливо друкувати документи безпосередньо з комп’ютера, без додаткових процесів до друкарської підготовки. Це істотно економить час на процес виробництва друкарської продукції.

За допомогою цифрового друку можна виготовляти візитки, листівки, буклети, календарі різних видів, бланки, самоклеючі документи, флаєри, воблери, стікери і багато що інше. Цифровий друк широко застосовується для друку малотиражних рекламних або комерційних видань, в які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення накладу навіть після друку кожного екземпляра.

Продукція цифрового друку відрізняється високою якістю зображення. Дозволяє зробити відбитки бездоганної якості. Порції тонера при створенні кольорів в зображенні контролює комп’ютер, а точне поєднання кольорів дозволяє уникнути необхідності накладення кольорів для приховання дефектів – властивість, характерна лише для цифрового друку. Якість стає особливо очевидною при друці файлів, що містять професійні фотографії натурних об’єктів або творів мистецтва.

Офсетний друк продовжує займати лідируючі позиції на ринку поліграфії. Наша друкарня надає повний спектр послуг із друку різної поліграфічної продукції методом офсету. Наші фахівці виконають будь-яке замовлення, яким ви залишитеся задоволені.

Використання офсетного друку є рентабельним починаючи від кількості в 1000 відбитків. Це пояснюється тим, що офсет нараховує ряд додрукарських операцій, серед яких:

  • Розробка ориганал-макету проекту в електронному вигляді
  • Виведення зображення у вигляді фотоформ
  • Настройка устаткування під спеціально виготовлену форму

Наша друкарня надає різноманітні послуги з друку різної поліграфічної продукції методом офсету. 

Візитки

Флаєра

Буклети та конверти

Бурки

Етикетки

Маєте запитання чи бажаєте оформити замовлення?
Будемо раді Вам допомогти!
+38 (
)