Сувенірна продукція | Етикетка - Майстерня друку Львів

Майстерня друку

тел:068 306 8884 / 096 185 5058
email:etyketka.lviv.ua@ukr.net

Сувенірна продукція

Друк на сувенірній продукції дозволяє створити унікальний виріб з фірмовою символікою. Сувеніри та невеликі подарунки з логотипом дають можливість компанії прорекламувати свої послуги в ненав'язливій формі і забезпечують нагадування про бренд протягом тривалого часу. Корпоративна сувенірна продукція сьогодні вважається одним з найбільш ефективних способів формування позитивного іміджу компанії.

Вручення сувенірів партнерам, постачальникам, клієнтам або співробітникам сприяє створенню сприятливої ​​атмосфери ділового спілкування, збереження дружніх відносин. Однак варто зазначити, що сувенірна продукція в якості рекламного інструменту працює в тому випадку, коли вона має оригінальне виконання, естетичний зовнішній вигляд і підноситься в якісній фірмовій упаковці.

В якості сувенірних виробів сьогодні часто використовується:

  • Канцелярське приладдя - ручки, блокноти, щоденники, блоки для записів;
  • Посуд - чашки, ложки, набори;
  • Одяг - майки, футболки, толстовки, кепки;
  • Інша різноманітна продукція - магніти, диски, флешки, чохли для телефонів, обкладинки для документів;
  • Пакувальна продукція

Для того, що б замовити друк будь-якого з видів нашої сувенірної продукції - просто вкажіть це в замовленні на сайті або по телефону. Якщо ж Ви ще не визначилися з кількістю інформації для друку, або просто хочете уточнити деякі деталі Вашого замовлення - зверніться за допомогою до наших менеджерів.

Подушки

Пазли

Чашки

Друк на пакетах

Маєте запитання чи бажаєте оформити замовлення?
Будемо раді Вам допомогти!
+38 (
)